Formy balení materiálů Chirana T. Injecta

Balení šicích materiálů Chirana T. Injecta je bezpečné a funkční. Nabízí snadnou manipulaci a optimální mechanickou a bakteriologickou ochranu. Všechny materiály jsou sterilní a připravené k okamžitému použití. Jsou baleny ve foliovém nebo hliníkovém sáčku. Standardní balení chirurgických šicích materiálů je 24 ks (2 tucty),  mikrochirurgie, loop-návleky, minimální invasivní chirurgie a ouškové jehly jsou baleny po 12 ks, cívky Chirapack jsou baleny po 20 ks.

Do krátkometráže řadíme bezjehlové návleky a návleky v atraumatických jehlách. Bezjehlové návleky v přířezech mohou být v různých kombinacích, např. 3x45cm, 2x75cm atd. Plastová cívka Chirapack, na které je navinuté vlákno o délce 2,5m nebo 3 m, je určena k okamžitému použití a je vždy jedna ve sterilním sáčku (20 sáčků v jednom balení).

jehlový návlek

obr. 1 jehlový návlek

detail jehly

obr. 2 detail jehly

Krátkometráže s jehlou představují návleky v atraumatických jehlách (obr. 1, obr. 2). Jedná se o šicí materiály v různých délkách, které jsou připraveny díky spojení s vrtanými atraumatickými jehlami k okamžitému použití.

fóliový sáček

obr. 3 standardní balení hliníkových sáčků

fóliový sáček

obr. 4 standardní balení fóliových sáčků

Standardní balení je 24ks hliníkových nebo fóliových sáčků v krabičce (obr. 3, 4). Jednotlivé materiály jsou z hlediska orientace rozlišeny barvami, stejně jako v našem katalogu (obr. 5)

bervené etikety

obr. 5 barevné rozlišení šicího materiálu

Vstřebatelné šicí materiály jsou baleny pro okamžité použití v jednobariérovém hliníkovém obalu. Toto balení má mnoho předností - jednoduchou a bezpečnou manipulaci (obr. 6), vynikající peel-efekt (odtrhnutí), ekologické balení.

al obal

al obal

al obal

al obal

obr. 6 a. b. c. d. manipulace s hliníkovým obalem

Jako doplňkový sortiment Chirana T. Injecta nabízí boxy na šicí materiály (obr. 7), stojánky na Chirapack (obr. 8).

boxy

obr. 7 boxy na šicí materiály

stojánek

obr. 8 stojánek na Chirapacky, 4 trny